Oprogramowanie dla UczelnieLearningeKursy

Dowiedz się więcej
Nasi klienci

iNetProject - 20 lat doświadczenia!

W 1995 roku Ryszard Tomasz Niciecki po zebranym doświadczeniu w Wydziale Informatyki Zakładów Chemicznych "Police", gdzie pracował jako specjalista ds. oprogramowania zakłada firmę "Usługi Informatyczne".

Od początku istnienia firmy głównym zadaniem było pisanie oprogramowania. Stworzone zostały między innymi:

  • system płacowo kadrowy
  • system fakturowania
  • system finansowo-księgowy

Powyższe systemy wdrożone były między innymi w takich instytucjach jak Szkoły, Banki, Browar "Bosman" i inne firmy.

W czasie, kiedy w Polsce do pracy coraz powszechniej był wykorzystywany Internet, firma powoli zmieniała profil na pisanie oprogramowania internetowego.

W pierwszych latach XXI w. Niciecki Ryszard Tomasz wraz z zespołem stworzył e-dziennik dla Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, który nie tylko był jednym z pierwszych elektronicznych dzienników w Polsce, ale również (prawdopodobnie) pierwszym e-dziennikiem do ewidencji ocen w systemie punktowym.

Po napisaniu systemów eRrekrutacja do rekrutacji kandydatów  i eDziekanat do obsługi dziekanatów wyższych uczelni, oraz całkowitym przeprofilowaniu działalności na oprogramowanie internetowe - firma "Usługi Informatyczne" Niciecki Ryszard Tomasz zmienia nazwę na iNetProject Sp. z o.o.

Doświadczenie i zaangażowanie zespołu iNetProject pozwała na dalszy efektywny rozwój firmy. Pod kierunkiem Tomasza Ryszarda Niciekiego powstają nowe projekty. Najnowszym produktami naszego zespołu są: eAkademik i eOpłaty, które są kierowane nie tylko do uczelni i szkół.

Nasza wiedza, umiejętności i zamiłowanie do tego, co robimy przekłada się na jakość usług, którą potwierdzają nasi klienci.

Wdrażamy, szkolimy i jesteśmy do dyspozycji Klienta.

 

Oferta

Kontakt

+48 515 839 121
+48 501 318 424

biuro@inetproject.pl

iNetProject Sp z o.o.
ul. Grunwaldzka 5
72-010 Police

NIP: 8513191995
REGON: 363764680

Napisz do nas

Nasi partnerzy